Jeśli zapoznali się Państwo z usługami świadczonymi przez CBE Górnicka, Laszczak sp.j. biuro księgowe Warszawa-Bemowo, to zapewne interesuje Państwa cena. Ponieważ chcemy być jak najbliżej klienta i świadczyć usługi księgowe na jak najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy, że najlepszą ceną będzie taka, która odpowiada oczekiwaniom klienta. Dlatego większość z naszych cen jest ustalane indywidualnie z klientem i podlegają negocjacjom, tak aby można było ustalić jak najlepszy stosunek ceny do skomplikowania prowadzonej dokumentacji.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również specjalne promocje, które mamy nadzieję, zachęcą Państwa do skorzystania z usług księgowych naszego biura:

  • dla firm, które rozpoczynają współpracę z naszym biurem księgowym, proponujemy przez okres dwóch miesięcy, zniżkę w wysokości -20% ustalonej ceny za wszystkie usługi księgowe,
  • Osobom zakładającym działalność gospodarczą, a ramach ustalonej ceny, pomożemy w rejestracji podmiotu.
  • Za polecenie nas znajomym, nasi klienci mogą liczyć na zniżkę w wysokości -20% ustalonej ceny za wszystkie usługi księgowe.

Cennik za usługi outsourcingowe, w skład których wchodzi między innymi rozliczenie właścicieli oraz pracowników:

  • od 150zł* za uproszczone ewidencje księgowe,
  • od 200zł* za podatkową księgę przychodów i rozchodów,
  • 20 zł* za usługi kadrowo-płacowe.

* – ceny netto.

Mamy nadzieję, że zarówno ceny, jak i promocje zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług. Cenimy sobie zarówno nowych, jak i stałych klientów, dlatego nasza oferta została dopasowana tak, aby spełniała oczekiwania zarówno jednych, jak i drugich. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Warszawie w dzielnicy Bemowo.