Coraz popularniejszym zjawiskiem jest przekazywanie obsługi księgowej firmy podmiotowi zewnętrznemu. Działanie takie nie jest obce ani w dziedzinach prawnych, ani informatycznych. Chociaż praktyka ta wciąż wzbudza pewne obawy, outsourcing księgowości pozwala obniżyć koszty prowadzenia księgowości dzięki powierzeniu tych działań biurze rachunkowemu, oferującemu usługi księgowe.

Podczas realizowania outsourcingu księgowości Biuro Rachunkowe CBE Górnicka, Laszczak Sp.j Warszawa- Bemowo nasza praca polega także na przygotowaniu i składaniu deklaracji podatkowych, oraz innych niezbędnych czynnościach związanych z księgowością.

Niezawodny outsourcing księgowości

Outsourcing rachunkowości prowadzimy jako skuteczne wsparcie, które odciąży Państwa we wszystkich kwestiach związanych z księgowością.

Oferujemy zatem:

  • profesjonalne usługi księgowe,
  • raporty finansowo-księgowe,
  • pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej,
  • sprawozdawczość podatkową,
  • analizy finansowe.

Prowadząc biuro rachunkowe w dzielnicy Warszawa-Bemowo zajmujemy się outsourcingiem księgowości tak małych, jak i średnich przedsiębiorstw, gwarantując indywidualne podejście do każdej firmy i kwestii związanych z administracją finansową. Ta dziedzina jest dla nas codziennością, w której także  niecodzienne zadania podejmujemy z przyjemnością, ponieważ księgowość jest tak bogatą dziedziną, że wymaga stałego doskonalenia się i pogłębiania wiedzy w oparciu o zdobyte już umiejętności oraz doświadczenie.

Outsourcing księgowości – oszczędność nie tylko czasu

Wobec prowadzenia księgowości wewnętrznej, outsourcing pozwala na znaczne obniżenie kosztów całkowitych prowadzenia firmy i zmianę tych opłat w miesięczne stałe zryczałtowane stawki. Właściciel nie musi wtedy myśleć o poszczególnych elementach i działaniach, ponieważ koszty outsourcingu księgowości to jedna miesięczna kwota, która dodatkowo pomaga zoptymalizować ogół wydatków.

Nasze biuro rachunkowe z Warszawy przejmuje na siebie także ryzyko błędów księgowych, zwalniając Państwa z tej odpowiedzialności. Dodatkowo zarząd oszczędza czas, ponieważ wszystkie zadania związane z księgowością zostają przekazane firmie zewnętrznej.

Księgowość na zlecenie

Sprawnie prowadzony outsourcing księgowości zwiększa efektywność wszystkich działań związanych z funkcjonowaniem firmy. Pozwala obniżyć koszty techniczne, personalne i logistyczne, a opłatę za taką obsługę możecie Państwo wliczyć w koszty przyczyniające się do uzyskania przychodów, dzięki czemu podatek zostanie naliczony od mniejszej kwoty.

Ważnym aspektem działania Biura Rachunkowego CBE Górnicka, Laszczak Sp.j  z Warszawy z dzielnicy Bemowo jest także interdyscyplinarność, czyli umiejętność doradzania w różnych dziedzinach i wszechstronne rozpatrywanie każdej kwestii dotyczącej prowadzenia Państwa firmy. To bardzo istotne, kiedy potrzebna jest na przykład pomoc w kwestiach pośrednio związanych z podatkami i rachunkowością. Współpracując z naszym biurem rachunkowym macie Państwo pewność, że outsourcing Państwa księgowości nie ograniczy się jedynie do obrotu dokumentami, lecz nabierze nowego wymiaru.